Para Birimi Seçimi


 

Neden biz?

V-ArtWall olarak amacımız, mükemmel bir görüntüsü olan doğal manzarayı görsel olarak dilediğiniz gibi hayatınıza entegre ederek bu doğallığa ulaşmanıza yardımcı olmaktır. Yaratıcı bir sanat alanı ve uyumlu bir yaşam alanı kuran V-ArtWall, doğanın gerçekliğini yüksek kalite yapay dikey bahçe sistemleri ile sizlere sunuyor. V-ArtWall, alanınızı aydınlatın.

Çevrenize Değer Katın!

 

Profesyonel Bir Üretici

Doğanın ruhu ile müşterilerimizin bizimle birlikte yaratıcı olmalarını ve tasarlanan projeleri uygulayarak hayatınıza renk katmayı hedefliyoruz. V-ArtWall, ithalatçılar, toptancılar, küçük ve büyük ölçekli özel ve kurumsal kurumlara tüm farklı satış kanalı müşterileri dahil olmak üzere müşterilere, doğala en yakın yapay dikey bahçe tasarımları sunmaktadır. Ürünlerimiz ile yüksek kalite ve işlevde sizlere yeni ve heyecan verici alanlar oluşturmaktayız.

 

Yaratıcı Tasarımlar ve Uygulama

V-ArtWall, geleceğe yönelik, sıradanlıktan uzak ve her kesime hitap edebilecek tasarım anlayışını benimsemektedir. Tasarımlarımızı sürdürülebilir ve çevre dostu yaklaşımlar doğrultusunda oluşturup, doğanın güzelliğini evinize, ofisinize, bahçenize veya verandanıza taşımayı hedefliyoruz. Proje uygulamalarımız profesyonel ekibimiz tarafından yapılmakta olup, hızlı, kaliteli ve uzun yıllar dayanıklılığını koruyacak şekilde uygulanmaktadır.


Kalitemiz 

V-ArtWall, yapay dikey bahçe ürünlerimizin uzun yıllar taze, canlı ve gerçek yeşil görünümü korumasını sağlamak için güçlü UV stabilitesine sahip en kaliteli hammaddeleri içerir. V-ArtWall yapay bitki duvarı ürünlerimizin hem insanlar hem de Dünya için sağlıklı ve çevre dostu olduğunu kanıtlamak üzere RoHS, REACH ve PAHS testlerinden geçmiştir. UVA 5000 saat, REACH, RoHS, PAH'lara göre test edilen ürünlerimiz kurşun, ağır metal veya diğer zararlı kimyasal maddeleri içermez. V-ArtWall yapay bitki paneli, yapraklarda küçük delik ve çapak oluşmadan eksiksiz ve net bir görünüm gösterir. V-ArtWall yapay bitki panelleri yaprakların düşmesini önlemek için gelişmiş tasarımla güçlendirilmiş süper sıkı bir bağlantı sağlar. V-ArtWall yapay dikey bahçe ürünleri mükemmel formülle üretilmiş olup, yaz kış bile baharı getirecek her türlü hava koşuluna uyum sağlayabilmektedir. V-ArtWall yapay dikey bahçe duvarı ürünleri dış mekanda 5 yıl, hatta iç mekanda 8 yıl garanti vermektedir.
 

Lojistik

V-ArtWall, en yüksek kalitede müşteri hizmeti sunmaya ve memnuniyeti önceliğimiz haline getirmeye inanmaktadır. Tüm personellerimiz, birçok müşterimize nasıl hizmet verileceğini en iyi şekilde anlamak için titiz ve sürekli bir eğitim programından geçer. Teslimatlarımızın zamanında, mükemmel durumda ve profesyonel ekibimiz ile kuruluma hazır şekilde olmasını sağlamaya odaklanıyoruz. Yapay dikey bahçe sistemleri ürünlerimizi ve çalışmalarımızı Antalya'nın Aksu ilçesinde bulunan işletmemizde gerçekleştiriyoruz. Türkiye'nin her yerini doğa ile bütünleştirmeyi amaçlıyoruz ve kaliteye özen gösteriyoruz.


E-Bülten
Kampanya ve Fırsatlardan Haberdar Olun
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.