Para Birimi Seçimi


Yapay dikey bahçe nedir?

Yapay dikey bahçe, çeşitli alanlara dikey konumda yerleştirilen ve üzerine birçok yapay çiçek bitki panellerinin birbiri ile birleşmesi sonucu oluşturulan yapılardır. İsteğe göre iç ve dış mekana uygulanabilen bu yapılar o alanın daha güzel ve estetik durmasını sağlamaktadır. Yapay dikey bahçeler, iç tasarım ve inşaatta hızla büyüyen bir trend olup, herhangi bir yapıyı değiştirmeden bir mekânın görünümünü tamamen değiştirme yetenekleri nedeniyle saygı duyulmaktadır. Uygun maliyetli ve az bakım gerektiren bir alternatif aramak için yapay dikey bahçeler popüler seçimdir. Karar verme sürecinizde sizlere yol göstermek amacıyla yapay dikey bahçe hakkında en sık sorulan sorulardan bazılarını burada derledik.

  

Yapay bitki duvarlar ile canlı bitki duvarlarını ayırt edebiliyor musunuz?

Bu soru müşteriler arasında sıklıkla ortaya çıkar ve yanıtlar farklılık gösterir. Eğer bir bahçıvan iseniz, muhtemelen farklılığı hemen fark edeceksiniz. Bununla birlikte ortalama bir gözlemciye göre, yapay bitki duvarları çoğu zaman canlı bitki benzerlerinden ayırt edilemez görünmektedir. Artık yapay bitkiler, doku ve yüzeylere gösterilen titizlikle dikkat edilerek önemli ölçüde ilerleme kaydetti. Özel yapay dikey bahçe panellerimizden birini seçtiğinizde farkı yalnızca duvara fiziksel olarak dokunarak anlayabilirsiniz.

Yapay dikey bahçe duvarları kurulumu gerçek olanlardan daha mı ekonomik?

Evet, yapay bitki duvarlar gerçekten de gerçek olanlara göre daha uygun maliyetlidir. Canlı bitki duvarların ilk kurulum maliyetleri, öncelikle tutarlı sulama ve uygun aydınlatma ihtiyacından dolayı yapay duvarların neredeyse iki katırdır. Canlı bitki duvarları, bitkileri ayakta tutmak için pahalı sulama sistemleri ve UV aydınlatma gerektirir. Ayrıca devam eden giderler arasında su ve elektrik faturalarının yanı sıra profesyonel yardım için olası bakım maliyetleri de yer alıyor. Buna karşılık, yapay bitki duvarları minimum düzeyde sürekli bakım gerektirir ve hızlı bir şekilde kurulabilir. Bu da onları son derece ekonomik ve verimli bir seçim haline getirir.

Yapay bitki panelleri dış mekan kullanımına uygun mu?

Yapay bitki panellerinin uygunluğu farklılık gösterir; bazıları dış mekan kullanımı için idealdir, bazıları ise yalnızca iç mekan kurulumu için tasarlanmıştır. V-ArtWall'da dış mekan uygulamalarına mükemmel şekilde uygun, geniş bir yelpazede UV ile işlenmiş yapay bitki duvar panelleri sunuyoruz. Bununla birlikte, UV işlemine tabi tutulmamış yapay bitki duvar panelleri elementlere maruz kaldığında solma eğilimlidirler ve yeşillikler zamanla renk değişimlerine uğrayarak değiştirilmesini gerektirir. Bu sorunlardan kaçınmak satın alma işlemi yapmadan önce duvarın uygunluğunu değerlendirmek önemlidir.

  

Yapay bitki duvarının kurulumu zor mu? Nasıl uygulanır?

Yapay bitki duvarının kurulumu markaya göre farklılık gösterir. V-ArtWall yapay dikey bahçe panel sistemlerimiz, daha önce herhangi bir kurulum işlemi yapmamış bireyler için bile, kendi kendine kolayca kurulabilecek şekilde tasarlanmıştır. Gerekli olan tek şey şerit metre ve makas gibi temel araçlardır. Gerekli araçları temin ettikten sonra 4 adımda kurulum işlemini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

 

Yapay bitki panelleri zararlı maddeler açısından test ediliyor mu?

Yüksek kaliteli hammaddeler, yeşil duvar ürünlerinin güvenli ve güvenilir olmasını sağlayabilir. Ancak düşük kaliteli kaynaklar kalıcı sağlık riskine yol açabilir. Bu nedenle endüstri standartlarını karşılayan veya aşan bileşenlerden üretilen ürünleri seçmek çok önemlidir. Müşterilerimize gönül rahatlığı garanti ediyoruz. Yalnızca en yüksek kalitede yapay bitki panelleri sağlıyoruz. Ürünlerimiz, katı standartlara uygun olarak bağımsız bir üçüncü taraf laboratuvar tarafından REACH, RoHS ve PAH'lar açısından sıkı bir şekilde test edilmiştir ve onaylanmıştır.

Yapay bitki panellerinin garanti süresi nedir? 

Garanti süresi ne kadar uzun olursa, ürünün o kadar iyi olması muhtemeldir. Bazı garantiler çok belirsiz olabilir ve tüketicilere fazla koruma sunamayabilir. Bu nedenle tedarikçinizle görüşmeniz önemlidir. Yapay dikey bahçe panellerini solmaya karşı koruyan UV dayanımını içeren garanti aradığınızdan emin olun. Özellikle yapay dış mekan bitkilerinin olumsuz hava koşullarına karşı vazgeçilmez bir özelliğidir. V-ArtWall yapay dikey bahçe panelleri dış mekân kullanımı için 5 yıl iç mekan kullanımı için 8 yıl garantiyi güvenle sunar. Ayrıca, en iyi müşteri hizmetini sağlamaya kararlıyız ve ürün kalitesini en büyük önceliğimiz olarak görüyoruz. Sonuç

Yapay dikey bahçe panellerini seçerken görünüm, kalite ve dayanıklılık gibi faktörleri dikkatle dikkate almak önemlidir. En uygun seçimi yaptığınızdan emin olmak için yapay bitki panellerin özelliklerini değerlendirmenizde fayda var. Şu anda güvenilir yapay dikey bahçe panelleri satıcısı ve aynı zamanda proje tasarım - uygulama firması arıyorsanız size yardımcı olmaya hazırız. Sorularınız için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ve ihtiyaçlarınız için doğru çözümü bulmamıza yardımcı olmamıza izin verin.


E-Bülten
Kampanya ve Fırsatlardan Haberdar Olun
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.